Otsing
Tooted
  Menu Close

  FLEXBEAM - Infrapuna taastumisseade

  Seade taastumiseks ja sporditulemuste parandamiseks.
  SKU: FIT03822
  2.490,00 RON
  i h

  FlexBeam, NASA poolt loodud seade, mis töötab infrapunavalguse baasil ja pakub optimaalse füsioloogilise vastuse järgmistes olukordades:

  LEEVENDAB VALU - Koge valu leevendust ja kiirenda paranemist, parandades hapniku tarnimist kahjustatud kudedesse, vähendades seeläbi hapnikupuudusest põhjustatud ebamugavust.

  PARANDAB LIHASEID - Parandab verevoolu, et kõrvaldada lihasvalu, eemaldades piimhappe kogunemise. Aktiveerib tüvirakkude tegevust lihaskoe regenereerimiseks, aidates kaasa kiiremale taastumisele ja paranemisele.

  LAEB TEIE ENERGIAT - Laadige oma rakkude patareid, pakkudes valgust, mida mitokondrid vajavad ATP kujul energia tootmiseks, mis on teie keha energiaallikas.

  TAASTUB PAREMINI - Kas te taastute vigastusest või nõudlikust päevast, lühilaine infrapunavalgus võib kiirendada teie taastumist, aidates kehal ennast tõhusamalt parandada ja iseennast tervendada.

  FlexBeam on infrapuna taastusseade, mis on nutikalt loodud pakkuma optimaalse füsioloogilise vastuse teile, teie lähedastele ja isegi lemmikloomadele. FlexBeami kasutatav punane valgus on mitteinvasiivne, mittetoksiline ja teaduslikult toetatud tuhandete spetsialistide hinnatud uuringute poolt, kliiniliselt tõestatud, et toetada keha loomulikku tervenemisvõimet. Erinevalt teistest turul olevatest infrapuna taastusseadmetest on FlexBeam loodud inimkeha jaoks. Selle ainulaadne disain võimaldab valgusel tungida sügavale keha raskesti ligipääsetavatesse piirkondadesse, nagu põlve- ja õlaliigesed, mida on võimatu saavutada lamedate valguspaneelidega.

  Kuidas FlexBeam töötab?

  NASA poolt välja töötatud tehnoloogia abil on FlexBeam esimene infrapuna teraapiaseade, mis pakub lokaliseeritud valgust seal, kus seda vajate. Research Healthi spetsialistid on pühendanud tunde FlexBeami uurimisele, arendamisele ja testimisele ning loonud turu parima kantava punase valguse!

  Ainulaadne disain võimaldab punasel valgusel sihtida teatud keha piirkondi, nagu põlved, selg või õlad jne. Need piirkonnad on raskesti ligipääsetavad teiste tavaliste infrapuna valgusravi tööriistadega. See tähendab, et saate infrapunavalguse kasutamise eeliseid otse lihastes ja liigestes, kus te seda vajate. Suurepärased asjad ei peatu siin.

  Siin on veel 6 põhjust, miks FlexBeam on teile sobiv toode:

  1. Kergesti reguleeritavad takjapaelad - Takjapaelad võimaldavad teil seadet reguleerida ja punast valgust rakendada ükskõik kus kehal. Paelad on nii praktilised, et saate FlexBeami kasutamise ajal süüa teha, lugeda või vaadata oma lemmiksaateid.
  2. 3 intensiivsustaset - Enamikul punase valguse toodetel on ainult üks intensiivsustase. FlexBeam pakub kolme eelseadistatud sätet, mis võimaldavad teil nautida erinevaid intensiivsusi, et maksimeerida tervisehüvesid, mida kogete.
  3. Väga võimas aku - See toode on varustatud akuga, mis kestab ühe laadimisega 5 seanssi.
  4. Ülikerge kandekott - Võtke oma FlexBeam kõikjale kaasa kerge ja vastupidava kandekotiga.
  5. Kaheaastane garantii - Kõik väiksemad probleemid seadmega parandame kaheaastase garantii raames.

  SPETSIFIKATSIOONID:

  • Mõõtmed: 35 cm x 13,5 cm x 4,5 cm;
  • Kaal: 775 g / 1,65 lbs;
  • Saadaval olevad värvid: söe hall;
  • Lainepikkus: 635 nm + 810-850 nm;
  • Materjalid: ABS-PC plast ja silikoon;
  • Garantii: 2 aastat.
  0.0 0
  Kirjuta oma arvustus Sulge
  *
  *
  • halb
  • suurepärane
  *
  *
  *