Otsing
Tooted
    Menu Close

    Meist

    RecoSporti peamiseks tegevuseks on toitainete lisandite ja toodete import ning levitamine sportlastele, samuti sporditarvete ja meditsiiniseadmete müük. Alustasime oma äritegevust 2011. aastal ning oleme teie peamine tugi, kui vajate hoogu, et saada kõrgelt sooritavaks sportlaseks, või kui lihtsalt otsustate spordiga tegeleda oma vaba aja veetmise viisina. Pakume laia valikut lisandeid, mis on vajalikud kehale intensiivsete ja pikaajaliste pingutuste ajal, samuti toitainelisi lisandeid taastumiseks pärast pingutust. Lisaks pakume tarvikuid ja varustust taastumise toetamiseks võimalike vigastuste ja sekkumiste järel.

    Tasub mainida, et RecoSport teeb koostööd kõige tuntumate nimedega spordimaailmas, sealhulgas tootjatega nagu Multipower, Z-Konzept, Body Attack toidulisandite jaoks ning RehabMedic, Pino, Sveltus sporditarvete ja meditsiiniseadmete jaoks.

    Me oleme eriti pühendunud kvaliteedile, seetõttu peegeldavad meie toitainelised lisandid, sporditooted ja kogu meie pakutavate teenuste valik professionaalsust ja täielikku pühendumist. Lisaks on meie kvaliteedi-hinna suhe tõestatult parim turul Rumeenias, nagu kinnitavad meie kogu klientide ja partnerite nimekirjad. Nende hulgas on prestiižikad fitnessikeskused Rumeenias, üle 90% spordiklubidest riigis ning rahvuslikud ja rahvusvahelised jalgpallimeeskonnad.