Otsing
Tooted
  Menu Close

  VEDEL MAGNEESIUM + B6 AMPULLID

  Manufacturer: Z-Konzept
  Vedel magneesium ampullid 20x25 ml - Ennetab lihaskrampide teket
  SKU: FIT00437
  kättesaadavus: Läbimüüdud
  99,00 RON
  i h

  Magneesiumi jaoks valisime vedela vormi, kuna see tagab parema ja kiirema imendumise, mis tagab kohest toimet. Kasutame kõrge biosaadavuse saamiseks magneesiumtsitraati. 260 mg magneesiumi moodustab üle 2/3 päevasest soovitatavast kogusest. Oleme lisanud 1,4 mg B6-vitamiini portsjoni kohta, et toetada magneesiumi väsimuse vähendamisel. Loodusliku ja värskendava maitse saamiseks sisaldab magneesium + B6 Z-Konzept kontsentreeritud looduslikku apelsinimahla.

  Magneesium on absoluutselt oluline, eriti aktiivsetele inimestele tervisliku eluviisiga, nagu nähtub EFSA poolt heaks kiidetud väidetest: Magneesium aitab vähendada väsimust, säilitada elektrolüütide tasakaalu, normaalset energiavahetust, normaalset närvisüsteemi funktsiooni, normaalset lihaste funktsiooni, normaalset valkude sünteesi, normaalset psühholoogilist funktsiooni, tervete luude ja hammaste säilitamist. Toote sisalduv magneesium aitab normaalse lihaste funktsioneerimise ja elektrolüütide tasakaalu säilitamise ning hoiab luud ja hambad terved. Magneesium ja vitamiin B6 aitavad kaasa ka normaalsele energiavahetusele ja närvisüsteemi normaalsele funktsioneerimisele. Lisaks aitavad need koostisosad vähendada väsimust ja toetavad normaalset psühholoogilist funktsiooni. B6-vitamiin aitab tsüstiini korrektset sünteesi ja homotsüsteiini nõuetekohast ainevahetust. B6-vitamiin aitab säilitada normaalset valkude ja glükogeeni metabolismi ning reguleerib ka hormoonide aktiivsust.

  Soovitatav annus: 1 ampull päevas, eriti pärast treeningut. Ärge ületage soovitatud päevaannust.

  Koostisosad: vesi, hape - sidrunhape; happe regulaator - trinaatriumtsitraat; kaaliumtsitraat (kaalium), magusained: sukraloos, atsesulfaam K; säilitusained: kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat; magneesiumtsitraat (magneesium), lõhna- ja maitseained, püridoksiinvesinikkloriid (B6-vitamiin), maltodekstriin. Toitulisand. Sisaldab magusaineid

  0.0 0
  Kirjuta oma arvustus Sulge
  *
  *
  • halb
  • suurepärane
  *
  *
  *